Září 1, 2019

Skautská základna Čachnov

Skautská základna leží na klidném místě v krásné přírodě Českomoravské vrchoviny v obci Čachnov. Základna je po rekonstrukci a naší snahou je její stále zdokonalování a vylepšování. Tento objekt nabízíme k pronájmu. V areálu se nachází velká kuchyň, toalety, umývárny se sprchami, kůlna na dřevo, kulturní budova, ohniště, hřiště, a chatky na spaní. V hlavní sezóně od dubna do října je možnost pronajmutí celého areálu, kapacita 48 míst v 12 chatkách. Kuchyň slouží v hlavní sezóně pouze pro účely vaření. Je vybavena velkými kamny na dřevo, na kterých je možno vařit, el. sporákem, dvěma lednicemi, nábytkem a nádobím. Pitná voda z vrtu, el. ohřev vody a koupelna jsou v provozu pouze v hlavní sezóně (nesmí mrznout). V době táborů za příplatek možnost zapůjčení velkého hangáru. V době turnusových táborů se nastupuje na tábořiště vždy v sobotu ve 12:00 hod. a zpětné předání tábořiště proběhne vždy v sobotu v 10:00 hod. Mimo hlavní sezónu od října do dubna, je možné pronajmout si pouze kuchyň, v jejímž podkroví může být ubytováno 15 lidí. Spí se na matracích. Pitná voda se mimo sezónu dováží. Podívejte se na naší základnu na videu.

Poloha základny

Rezervační formulář: