27. 9. 2019

Instruktorský sbor kurzů Smyčka

Stálí členové instruktorského sboru

Martin Pavliš – Krokodýl
vůdce kurzu

Středisko Ležáky Skuteč

  • místopředseda ORJ Chrudim
  • zástupce vůdce Ekumenické lesní školy
  • zástupce vedoucího střediska
  • skautská kvalifikace: VZ, IK, OČK

Jakub Pavliš – Golem
zástupce vůdce kurzu

Středisko ležáky Skuteč

  • zástupce vůdce oddílu
  • skautská kvalifikace: VZ

Vítězslav Hložánek – Hloža
tajemník kurzu

Středisko Křtiny

  • střediskový hospodář
  • absolvent ČK Smyčka
  • skautská kvalifikace: ČZ

doc. PharmDr. Mgr. Martin Krátký Ph.D. – Kecka

Středisko Zubr a Dikobraz Lanškroun

  • předseda revizní komise ORJ a střediska
  • skautské vzdělání: VZ, IK, OČK

Jitka Kohoutková – Judy

Středisko Ležáky Skuteč

  • vůdkyně oddílu
  • skautská kvalifikace: VK, OČK, IK

Jaroslav Procházka – Ballů

Středisko Polaris Pardubice

  • vedoucí střediska
  • člen KRJ
  • předseda revizní komise střediska Přelouč
  • skautská kvalifikace: VK, OČK

Michael Trojtlar Míca

Středisko Ležáky Skuteč

  • zástupce vůdce střediska
  • vůdce oddílu
  • skautská kvalifikace: VZ, OČK

Zuzana Svárovská – Zuzka

Středisko Ležáky Skuteč

  • rádkyně družiny
  • absolventka ČK Smyčka
  • skautská kvalifikace: ČZ

David Pavliš – Klobouček

Středisko Ležáky Skuteč

  • předseda revizní komise střediska
  • skautská kvalifikace: VK, OČK

Jaroslava Urbanová – Slávka

Středisko Zubr a Dikobraz Lanškroun

  • skautská kvalifikace: VK, OČK, IK

František Pavliš – Kosťa

Středisko Ležáky Skuteč

  • člen revizní komise střediska
  • skautská kvalifikace: VK

Monika Drahošová – Monty

Středisko Skála Hlinsko

  • vůdkyně oddílu
  • skautská kvalifikace: VK

Pavel Adámek – Zebra

Středisko Skála Hlinsko

  • zástupce vůdce střediska
  • skautská kvalifikace: VK, OČK

Anna Chmúrová – Anička

Středisko Fr. Konáše Benešov

  • rádkyně družiny
  • absolventka ČK Smyčka
  • skautská kvalifikace: ČZ

Jakub Losenický – Kuba

Středisko Kelt Nasavrky

  • tajemník střediska
  • zástupce vůdce oddílu
  • absolvent ČK Smyčka
  • skautská kvalifikace: ČZ

Daniela Dolejšová – Dája

Středisko Fr. Konáše Benešov

  • vůdkyně oddílu
  • absolventka ČK Smyčka
  • skautská kvalifikace: ČZ

Adéla Spilková – Áďa

Středisko Ležáky Skuteč

  • rádkyně družiny
  • absolventka ČK Smyčka
  • skautská kvalifikace: ČZ

Externí členové instruktorského sboru

Rudolf Požár – Netopýr

Středisko Ležáky Skuteč

Michal Novák

Středisko Kameničky

Daniel Vychodil – Simba

Středisko Slatiňany

Vojtěch Pavliš – Puding

Středisko Ležáky Skuteč