Stěhování na Myšárnu

Velké téma nejen pro družinu Berušek v lednu 2020 bylo stěhování se z klubovny na faře na Rané do nové skautské chaty v Mrákotíně. Postupně jsme převážely různé hry, knížky a zkrátka všechny věci, které se nám tam za několik let nashromáždily. Nakreslily jsme si s Beruškami každá otisk ruky, kterými si plánujeme ozdobit novou klubovnu a zároveň jsme toto vyrábění spojily s menší hrou, díky které se holky mohly mezi sebou ještě lépe poznat. Začaly jsme také postupně rozebírat skautský zákon, každou schůzku se zaměříme na jeden bod, vysvětlíme si detailně, co se pod ním skrývá, a děláme aktivity, které se daného tématu týkají.

Foto z poslední schůzky na faře na Rané, kterou jsme si náležitě užily a udělaly při ní „trochu“ nepořádek.

Barbora Bišková