Ukliďme Skuteč 2020

V září 2019 místní skauti ve spolupráci s Římskokatolickou farností Skuteč a městem Skuteč organizovali akci Ukliďme Česko ve Skutči. Protože akce byla velmi vydařená, byl plánován i jarní úklid, ten se ale bohužel díky protiepidemickým opatřením pořádat nemohl. Další úklid Skutče a okolí je tedy přesunut opět na podzim, a to na sobotu 12. září 2020. Cílem této akce je zredukovat množství odpadu v místě našeho bydliště a společně si užít den. Sejdeme se v 8:00 u Městské sportovní haly ve Skutči. Účastníci budou rozděleni do skupin, kterým bude přidělena trasa pro úklid. Všechny účastníky prosíme, aby si s sebou vzali roušku a rukavice. Po úklidu se společně sejdeme na opékání špekáčků a zakončíme tak příjemný den. Těšíme se na vás!