Vánoční výprava Čachnov 2019

Vánoce už jsou skoro tady, a tak se družinky Opiček a Berušek v pátek 29. listopadu vypravily na skautskou základnu Čachnov, aby se naladily do vánoční atmosféry a ukázaly novým členům, jak taková výprava vůbec vypadá.
Po příchodu z nádraží jsme si zahrály pár her, ale pak už jsme se vrhly na přípravu večeře – langoše. Nakonec to bylo 63 minilangošů, což se zdá neuvěřitelné v takovémto počtu spořádat. Ovšem pro naše družinky? Žádný problém! A zaručeně největším jedlíkem byla naše nejmladší účastnice. Následně na řadu přišlo pečení perníčků. Naštěstí jsme byly všechny nacpané langoši, takže zbylo dost perníčků na sobotní zdobení. Potom už se o večerní zábavu postaralo například oblíbené Ligretto.
V sobotu jsme ještě před slíbeným zdobením perníčků šly na procházku a donesly nasbírané kaštany do krmelce. Pak už jen “štědrovečerní” oběd, úklid kuchyně a jelo se domů.
Doufáme, že se tato výprava holkám líbila a že na příští výpravu nás pojede alespoň tolik, jako teď.

Uložit odkaz do záložek.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *