31. 8. 2020

4. oddíl BENJAMÍNCI

Vedoucí oddílu

Jitka Kohoutková – Judy – (jita.kohoutkova@seznam.cz, + 420 776 636 090)

Zástupce vedoucí oddílu

Klára Zindulková – ( klarakrejcova@seznam.cz, +420 731 249 227)

Schůzky

Scházíme se každý čtvrtek od 16h do 17h u bočního vchodu do ZŠ Komenského ve Skutči.

O nás

Oddíl Benjamínků – Skřítci byl oficiálně založen 10.12. 2021. Fungujeme ale již od září 2020.

Jsme oddíl, který se zabývá výchovou a vzděláváním dětí v předškolním věku. Přijímáme děti od 5 let v průběhu celého školního roku. Poté, co dítě ukončí 1. ročník ZŠ, přechází do jiného oddílu určeného dětem ve vyšší věkové kategorii.

Zázemí našemu oddílu nyní poskytuje Základní škola Komenského, kde za hezkého počasí  využíváme venkovní učebnu se zahradou a v zimním období školní tělocvičnu.

S sebou si děti pravidelně berou: Sportovní oblečení, které si mohou zašpinit, běhací boty na ven, boty do haly v zimním a sychravém počasí, psací potřeby, blok, Pěšinka Benjamínka (každý od nás obdrží na začátku), benjamínský šátek (také každý benjamínek získá od nás).

Každý člen platí členský poplatek. Platí se jednou ročně a součástí je i předplatné časopisu BenJáMína. Každý rok je poplatek trochu jiný. Pro představu na rok 2022 byl 550 Kč.

Aktuality oddílu