Květen u Pelikánů

První květnovou schůzku starší skauti Pelikáni luštili šifry a prokládali je hrami, aby se jim z toho nezamotaly hlavy.

Druhou květnovou schůzku zasvětili hraní fotbalu a prolézání všech prolézaček, které byly k nalezení na celém Mrákotínském hřišti. Připomněli si tak svá vlčácká léta.

V pořadí třetí květnovou schůzku vrhali nože a shurikeny na dřevěnou desku. Byli tak aktivní, až jeden čtyřcípý shuriken zahodili mimo určený cíl a museli ho hledat. Po nějaké době se však naštěstí našel.

Poslední schůzku v květnu hráli klasický ping pong, pak ovšem vymysleli, že si každý najde předmět, který bude nahrazovat pálku. A vznikl z toho vskutku netradiční stolní tenis. Většinu schůzky takto hráli a protože zrovna na to datum připadl jejich úklid klubovny, ke konci schůzky se o to postarali a celou ji pěkně poklidili.